Natālija Grečko

Labdien, mājas lapas kapgatavot.lv dārgie apmeklētāji!

Mani sauc Natālija. Es dzīvoju Ukrainā, brīnišķīgā pilsētā Harkovā. Esmu ieguvusi augstāko izglītību specialitātē “ekonomists”. Jau vairāk kā 15 gadus strādāju savā profesijā uzņēmumā.

Aizraušanās ar kulināriju man ir izveidojusies jau sen. Jau bērnībā es palīdzēju mātei gatavot, bet kad apprecējos, sāku gatavot pati savai ģimenei. Es labprāt gatavoju dažādus nacionālos ēdienus, garšīgus un interesantus, ar tiem cienājot savus draugus un radiniekus.

Ar laiku bez kulinārijas man ir radies vēl kāds vaļasprieks – dalīties iemīļotajās receptēs ar jums. Jo ir tik patīkami apzināties, ka manu aizraušanos ar kulinārijas mākslu kāds atbalsta, bet mani ieteikumi un padomi jaunajām saimniecēm un kulināriem iesācējiem palīdz radīt savus pirmos, bet ļoti interesantos ēdienus, īstus kulinārijas šedevrus!

Mājas lapā cenšos dalīties ar gardām un nedārgām receptēm, kuras ir viegli atkārtojamas un pielietojamas ikdienā bez īpašiem finansiālajiem tēriņiem. Pie kam, tās var pielietot ne tikai ikdienas galdam, bet arī svētku mielastiem.

Visas manas receptes jūs varat brīvi pārrakstīt un pievienot tām komentārus, kā arī uzdot jūs interesējošus jautājumus. Es ļoti labprāt vēršos pie mājas lapas apmeklētājiem, tāpēc ļoti priecāšos par visām jūsu atsauksmēm!

Apmeklējiet mājas lapu biežāk!