Makaroni po flotski - kā to pagatavot

Vēlos jums piedāvāt labi zināmu un īsti vīrišķīgu ēdienu – makaroni po flotski. Esmu novērojis, ka patlaban maz ir to, kas šo ēdienu prot pagatavot. Daudzi pievieno tomātu pastu, tomātus, sautētu gaļu. Redzēju recepti pat ar kindzu! Bet taču savā klasiskajā, sākotnējā, tā teikt, izpildījumā – liellopu maltā gaļa, sīpoli, pipari un makaroni. Viss!

Makaroni po flotski

2 porcijas
01:15
Novērtējums: 4
Skaits: 82
Jūsu novērtējums: ?
Makaroni po flotski
Īsti vīrišķīgs ēdiens – makaroni „po flotski”! Pašlaik ir maz to, kas prot šo ēdienu pagatavot, tāpēc publicējam klasisko recepti.
Porcijas: - +

Sastāvdaļas

  • 500 g liellopa gaļas
  • 300 g makaronu
  • 1 liels sīpols
  • Sāls
  • Pipari
Atzīmēt vis ir

Pagatavošana

1.
Lielu laika daļu aizņems liellopa gaļas vārīšana. Taču to var izdarīt arī iepriekš, lai ieekonomētu laiku. Un tā, uzlieciet uz uguns vārīties katliņu ar ūdeni un pagaidiet, kamēr tas uzvārās. Tad lieciet iekšā gaļu. Verdošais ūdens nofiksēs gaļu un tā nezaudēs savu sulu un neizvārīsies ārā no gaļas. Pielieciet sāli un iesviediet katliņā piecus piparu zirnīšus. Lai vārās.
2.
Pēc 30 minūtēm pārbaudiet gaļu – visticamāk, ka tā ir gatava. Sagrieziet gaļu gabaliņos un samaliet gaļas mašīnā.
3.
Papildus tam tīrā katliņā lieciet vārīties ūdeni makaroniem, lai tas sāk virst.
4.
Sagrieziet sīki sīpolus un apcepiet tos augu eļļā līdz pusgatavam stāvoklim. Pievienojiet malto gaļu, samaisiet un atstājiet pannā cepties uz lēnas uguns. Lai maltā gaļa neizžūtu, periodiski pievienojiet pannā buljonu, kas iegūts, vārot gaļu.
5.
Tiklīdz ūdens sāk vārīties, pievienojiet diezgan daudz sāli, nedaudz eļļas un vāriet tajā makaronus. Ideāli, ja tie būs pavisam nedaudz neizvārīti līdz galam - al dente, kā saka itāļi. Pēc tam nokāsiet makaroniem ūdeni un samaisiet ar malto gaļu. Makaroni „po-flotski” ir gatavi!
Makaronu „po-flotski” ātrā recepte Ir vēl viens receptes ātrais variants – gaļu uzreiz sagriež kubikos, kā gulašam, apcep. Un tikai pēc tam gatavo malto gaļu. Apceptā gaļa piešķir lielisku aromātu!

Maltās gaļas vietā izmantoja sālītu gaļu, visbiežāk liellopa. Sīpoli ir vitamīniem bagāti un palīdzēja cīnīties ar cingu. Makaroni pavisam vienkārši un ilgi glabājās. Nu, iedomājaties, no kurienes flotē, kas pamatā saistās ar vairāku mēnešu ilgu atrašanos ūdeņos, būtu pieejami svaigi dārzeņi?

Viss kulinārijas šedevriem