Dukāna diēta – pirkt vājēšanas kursu oficiālā mājas lapā vai nē?

Dukāna diēta – viena no populārākajām diētām. Tās galvenā koncepcija – ēdam vairāk olbaltumvielu, mazāk ogļhidrātu un tauku. Šī diēta piesaista ar to, ka tai ir - 4 posmi, un katrs no tiem atļauto ēdienu sarakstā pievieno aizvien vairāk produktu. Pie kam atļautos produktus drīkst ēst tik daudz, cik gribās. Par Dukāna diētu jūs varat sīkāk izlasīt manā iepriekšējā rakstā. Tajā ir arī atsauces uz grāmatu, “ābiedrību” Latvijā un receptēm.

Diēta iedarbojas – esmu pats izmēģinājis. 10 zaudētie kilogrami būtiski uzlaboja pašsajūtu – gan fiziski, gan arī pievienojās +10 pašcieņai. Es to varēju un izdevās! Šeit tiek aprakstīts tas, kā panākt vēlamo ciparu svaros un vai ir vērts lietot doktora Pjēra Dukāna oficiālās mājas lapas.

Dukāna diētas oficiālās mājas lapas

Pieejamas 10 oficiālas diētas mājas lapas un milzīgi daudz diētas piekritēju mājas lapas ar stāstiem par receptēm, kā arī veikali, kas tirgo produktus. Dažkārt tajās parādās arī pats doktors Dukāns, taču reti. Oficiālajās mājas lapās jūs varat iegūt vispārēju informāciju par diētu, aplūkot pēdējos produktu sarakstus (jaunie periodiski atjaunojas), kā arī uzzināt jaunākās ziņas. Latviešu mājas lapas diemžēl nav, bet ir mājas lapas krievu, angļu un franču versijas. Es pamatā izmantoju krievu. Viena no mājas lapas svarīgākajām lietām  - svara kalkulators. Pēc Dukāna jūsu pareizais svars – tas ir svars, kādu jūs gribētu iegūt. Un kalkulators ir vajadzīgs divām lietām – ierakstīt svaru sūtījumā un aprēķināt, cik daudz dienu ilgs katrs jūsu diētas posms. Taču visumā sūtījumi neapgrūtina – 1-2 vēstules nedēļā ar iespēju atbildēt. Kalkulators jums arī piedāvās uzreiz parakstīties uz vājēšanas kursu. Apmaksāt var ar karti, jandeks-naudu, kivi un tml. Jāapmaksā ir uzreiz viss kurss. Mēnešu maksa nepastāv. Parasti viņi piedāvā ikmēneša atlaides no 10 līdz 40%. Dukāna diētas mājas lapas

Dukāna diētas kursa sākums

Pēc apmaksas veikšanas jums tiks atsūtīta pateicības vēstule un norāde uz anketu. Anketa ir diezgan apjomīga, 10 lappuses gara. Tajā jūs iztaujās par jūsu veselības stāvokli, par to, vai esat jau agrāk ievērojuši diētu, vai jūsu ģimenē pastāv kādi noteikti priekšraksti u.c. Pēc anketas aizpildīšanas jums pateiks “paldies” un paziņos, ka kursa aktivizēšanai būs vajadzīgas apmēram 2 dienas, kā arī to, ka būs jāapstrādā jūsu anketa. Manu anketu apstrādāja aptuveni 12 stundas. “Pasaka par divām dienām” radās visticamāk, ierēķinot brīvdienas. Es paredzu, ka, ja jūs anketu aizpildīsiet piektdienas vakarā, tad gaidīt nāksies līdz pirmdienai (kaut gan varu arī kļūdīties). Pēc kursa aktivizēšanas jūs saņemsiet “vēstuli no doktora Dūkana” ar aptaujas anketas rezultātiem, kurā viņš pārstāsta visu, ko jūs tajā norādījāt.

Piemēram:  Izpētot Jūsu bērnības takas, es uzzināju, ka Jūs ģimenē – esat vecākais bērns, un šis fakts atstājis iespaidu uz visu Jūsu dzīvi, ieskaitot arī fiziskos aspektus – tādus, kā svars.  Savu brāļu un māsu vidū Jūs bijāt pirmais. 

Kam tas – es nesapratu. Tā kā anketa bija gara, vēstule ar atstāstu arī gara. Droši pāršķirstiet! Diētas receptes

Ko jūs iegūsiet, samaksājot par Dukāna diētas kursu?

Tālāk jums parādīsies pieeja virtuālajam dzīvoklim. Tajā jūs atradīsiet:

 • Instrukcija dienai; šeit tiek publicēts īss jūsu atskaites pārstāsts un pa 3 receptēm brokastīm, pusdienām un vakariņām. Receptes - no sadaļas “Recepšu grāmata”.
 • Mana atskaite – ne sevišķi skaidra forma, kura jāaizpilda katru dienu. Taču pēc nedēļas tas ļoti apnīk.
 • Anketas rezultāti – tā pati vēstule no doktora Dukāna, kurā automātiski pārstāstīti jūsu anketas rezultāti.
 • Mani ziņojumi – šeit jūs varat uzdot jautājumus mājas lapas administrācijai, kaut ko precizēt saistībā ar diētu. Atbilde pienāk aptuveni dienas laikā.
 • Personīgais kabinets – tas ir arī profils.
 • Mana programma – aprēķināta posmu nomaiņas programma.
 • Mana svara līkne – uz programmas un atskaišu rezultātu pamata tiek izveidots grafiks.
 • Recepšu grāmata – šeit receptēm ir diezgan slikts tulkojums. Kā es vēlāk noskaidroju, šīs receptes tiek apkopotas no diētas fanātu blogiem.
 • Ledusskapis – ieteicamais produktu krājums (vienīgi pusi no tiem pie mums nav iespējams sameklēt).
 • Virtuves skapis – papildus ingredienti produktiem (sinepes, kečups, aromatizatori).
 • 100 produkti bez ierobežojums – saraksts no galvenās mājas lapas.
 • Pieļaujamie produkti – papildus produkti ar ierobežotu tauku saturu.
 • 10 sātīgie produkti: auzu klijas, olas (cieti novārītas), garneles, beztauku biezpiens, tītars, krabis, tuncis savā sulā, sardīnes, dārzeņu zupa, vistu aknas.
 • Mans iepirkumu saraksts – ieteikumi, ko pirkt.
 • FAQ – jautājumi un atbildes.
 • Bibliotēka – raksti par dažādām diētām.
 • Vingrinājumi – ieteicamo vingrojumu saraksts.
 • Aptieciņa – uztura piedevas.

Dukana recepte Šķiet, ka visa ir daudz, bet tulkojums ir briesmīgs. No visa noderīgas izrādījās vienīgi receptes, un arī tās ir lasāmas ne bez skepses – dažkārt “izlec” tādi produkti, kurus nedrīkst lietot šajā diētas posmā. Bieži sastopami produkti, kuri pie mums nav nopērkami vai kas maksā ļoti dārgi. Jūs arī katru dienu saņemsiet tipveida vēstules ar instrukcijām – tas pats, kas sadaļā “Instrukcijas dienai”. Kursa beigās jums piedāvās pagarināt pasūtījumu. Mans iepirkumu saraksts

Pirkt Dukāna vājēšanas kursu vai nē?

Katrs izlemj pats. Taču ja jūs izlemsiet to pielietot, tad es iesaku nopirkt mazo kursu. Es iegādājos uz mēnesi. Pieeja receptēm un virtuālajam dzīvoklim jums saglabāsies uz visu laiku, bet kaitinošās vēstules vairs nepienāks.

Viss kulinārijas šedevriem